fbpx

MENU

Fáze Měsíce

Stejně jako ty i luna prochází během svého cyklu několika fázemi, které svou energií působí na život zde na Zemi.

Kliknutím na obrázek fáze měsíce se dozvíš…..

Novoluní

Novoluní v sobě nese energii nového začátku.

Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku, zasadit semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny a její energie nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro nás možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor tak, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce, a my je pak v dalších dnech mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já. S tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit přes kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání, sny a tužby.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv, je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace, pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla. Tento den je ideální i pro půst a odlehčení těla. Jelikož novoluní je energeticky vždy výživné, můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako jsou pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj rituál, všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymazlené kategorii pro RITUÁLY. Právě tak si můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.