fbpx

MENU

Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Šalvěj bílá – velký svazek

Očista. Ochrana. Rovnováha.

Nezaměnitelná, kořeněná a osvěžující vůně s výbornými pročišťující účinky.

Jedno z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energie. Je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky.

Šalvěj bílá je považována za jednu z nejposvátnějších severoamerických bylin. Tamní Indiáni jí přisuzují mnohé léčivé schopnosti a používali u mnohých rituálů. Očišťuje osoby, prostor, ale také předměty. Bílá šalvěj patří mezi nejaromatičtější bylinu z rodiny šalvějí. Její vůně očišťuje duši od negací, podporuje paměť a pomáhá s hledáním té pravé životní cesty. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu.

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 22 cm

Šalvěj je sbírána ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

země původu: Mexiko

350 

Skladem

S láskou balené

Poštovné nad 2500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Náušnice Herkimed diamond

náušnice smaragd mini

BRÁNA ZÁZRAKŮ-tričko

Keramická miska

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.