Patchouli - vonné kužely

Vyrobeno ze směsi Pačuli, vybraných přírodních bylin a koření. Vůně Pačuli je hluboká, sladká, pižmová, dřevitá a kořeněná. Ideální pro chladné dny a útulné večery doma.

Díky relaxačnímu účinku lze pačuli použít ke zklidnění nervů a vyvážení mysli a těla. Je známo, že přináší dobrou energii, pozitivní vibrace a často se používá v rituálech a projevech souvisejících s penězi a prosperitou.

Jako jedna z nejzákladnějších a nejmocnějších vůní na Zemi nabízí Pačuli různé duchovní využití. Používá se k uzemnění a duchovní práci, díky své schopnosti vyrovnávat, obnovovat a regenerovat. Toto vykuřovadlo krásně navozuje náladu, ideální pro meditaci nebo k dosažení soustředění, klidu a naladění s vyšší energií.

Ručně vyrobeno v Nepálu dle starodávných tradičních receptů.

Kadidlo je netoxické a zcela přírodní.

Balení obsahuje 25 vonných kuželů.

POUŽITÍ: Držte kužel v mírném úhlu a zapalte jej, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Položte na nehořlavý povrch.

UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte kužely bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

390 

Skladem

S láskou balené

Poštovné nad 1500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Stojan na vykuřovací provázky

Lunární kalendář

Selenitová lampa

Keramická kostka

balíčky

moon.alchemi

moon.exclusive

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku.
S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů