fbpx

MENU

Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

vykuřovací dřívka -Palo Santo

Léčebný. Očistný. Rituální.

Sladce dřevitá vůně s jemnými exotickými podtóny a nádechem kokosu.

Slouží na zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Má rovněž uklidňující vlastnosti při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, otevírá ducha a zvyšuje citlivost k jemnohmotným vibracím.

Palo santo, v překladu doslova “svaté dřevo” pochází ze stromu, který roste v amazonii od Ekvádoru po Peru a bylo od pradávna používáno původními obyvateli pro očisté a léčebné účely. Místní šamani pálí toto dřevo a okuřují s ním místo i osoby před léčebnými rituály.

POUŽITÍ: Dřívko opatrně zapalte a nechte chvíli hořet, než se vytvoří červený žhavý uhlík. Následně plamen sfoukněte a dým nechte volně stoupat vzhůru. Očištěte prostor a dejte pozor, aby Vám uhlík nespadl a nezpůsobil požár. Poté odložte na keramickou odkládací misku ve tvaru ruky z našeho eshopu nebo jinou nádobou určenou k vykuřování. Nechte dřívko dodoutnat, nebo doutnající část namočte do vody a úplně uhaste. Po dobrém vyschnutí jej můžete znovu použít. Ideální také pro energickou očistu kamenů a šperků.

5 špalíčků, celkem cca 50g

Etický původ. Tyto špalíčky pochází z mrtvých, spadlých stromů Palo Santo. Stromy se tedy zbytečně nekácí.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte dřivko bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající dřivko na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

280 

Skladem

S láskou balené

Poštovné nad 2500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Mirror náhrdelník I

Náhrdelník měsíc

náušnice melounový turmalín mini

Keramická kostka – stojánek

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.