Kadidlo – vykuřovací ajurvédské provázky

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Svěží, sladce dřevitá a posvátná vůně.

Kadidlo je nejoblíbenější, nejtradičnější a nejznámější vykuřovadlo. Působí ohromně očistně, jak na duchovní i fyzické úrovni, má také silné dezinfekční účinky. Navozuje pocit zbožnosti, čistoty a klidu. Má největší souvislost s duchovními praktikami. Posiluje vůli, sebevědomí a odhodlání. Tato uklidňující vůně se často používá k relaxaci, cvičení jógy a meditaci.

Cedrové dřevo je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů. 

POUŽITÍ:  Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

Balíček obsahuje cca 35-40 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

260 

Jen 2 skladem

S láskou balené

Poštovné nad 1500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Šalvěj a Eukalyptus

Santalové dřevo – vykuřovací ajurvédské provázky

Lunární kalendář

Himalájská solná lampa šedá

balíčky

moon.alchemi

moon.exclusive

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku.
S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů