Himalájská solná lampa

Přiveďte do svého prostoru klidnou a uvolňující energii s krásnou solnou lampou, která umožňuje jejímu jemnému světlu vyvážit vaše fyzické, duchovní a emocionální energie.

Himálajské solné lampy jsou vyrobeny ze vzácné himálajské soli. Každá lampa je ručně vyřezávaná z pevných bloků čisté křišťálové soli místními řemeslníky na úpatí himálajských hor. Vzhledem k přirozeným změnám v obsahu minerálů se odstíny bílé mohou mírně lišit.

Elektrická zařízení, která denně používáme, jsou zdroji škodlivých pozitivních iontů, tj. Elektrosmog. Nadměrné elektromagnetické záření způsobuje zhoršení kvality vnitřního ovzduší a může mít nepříznivé účinky na zdraví. Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorpcí vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.

Solné lampy produkují jemné, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinek.

Každá lampa je rovnou připravena k použití a je dodávána s kabelem a žárovkou. S lampou je dodáván plátěný vak s logem Purnama Rituals.

850 

Není skladem

S láskou balené

Poštovné nad 1500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Keramická miska

Keramická kostka

Himalájská solná lampa šedá

Lunární kalendář

balíčky

moon.alchemi

moon.exclusive

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku.
S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů