fbpx

MENU

Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Ceremoniální kakao – Amaité 750 g

Vytvoř si doma svůj kakaový rituál.

Kakau v této podobě se také přezdívá jako nápoj Bohů. Pro své účinky, skrze které je blahodárné na tělo i duši. Skrze ceremonii s kakaem se můžeš propojit se svou vlastní podstatou a otevřít své srdce nekonečnému proudu lásky.

Toto Kakao není kakaem, které znáš. Je posvátnou medicínou, která byla pěstována s pokorou a láskou k tomu, co skrze ní přichází. Teď nastal čas, aby si i ty sám/a okusila jeho sílu a dary a pronikla do tajemství pradávných kultur, které tento nápoj používali při posvátných obřadech.

K přípravě tohoto nápoje je nutné přistupovat se vší pokorou a láskou, proto jsem ke každé objednávce Kakaa připravila speciální doprovodný materiál, kde najdeš všechny potřebné informace jak Kakaový nápoj připravit, jak si vytvořit svůj kakaový rituál a třeba k němu využít i speciální Kakaový playlist, který jsem pro Tebe s láskou nachystala.

+ K balení 750g Kakaa posílám i mnou namíchanou směs koření na přípravu

POZOR!!!

EXKLUSIVNĚ k zakoupením tohoto produktu získáváš přístup k online ceremonii 29.5. v 18:30, která poběží přes platformu ZOOM více o této ceremonii se můžeš dozvědět tady.

Platí pro zakoupení tohoto produktu od 2. 4. 2023 (přístup k ceremonii bude zaslán na mail objednávajícího dva dny před ceremonií)

Složení: 100% ceremoniální kakao z Mexika v té nejčistší podobě. Bio, veganské, bez cukru, bohaté na antioxidanty a vitamíny. Předpřipravené kousky kakaa pro nastavení intenzity nápoje.

 

Návod na přípravu kakaového nápoje a rituálu + speciální playlist

 

Množství: 750 g Pro 21-35 ceremoniálních nápojů. Baleno v recyklovatelném, uzavíratelném sáčku.

1.350 

Není skladem

S láskou balené

Poštovné nad 2500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

PLAY WITH THE UNIVERSE-šaty

Náhrdelník mini Herkimed diamonds

náušnice unicorn Perla minimal

Body chain – Power of center

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.