fbpx

Cedrové dřevo – ajurvédské provázky

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Teplá, dřevitá, mírně sladká a velmi bohatá vůně.

Uvolňuje, harmonizuje a buduje vnitřní sebevědomí a sebepřijetí. Cedr se používá všude tam, kde je potřeba mír. Pomáhá zmírnit nervové napětí a úzkost a je zvláště prospěšná v době zvýšeného stresu. Prohřívá organismus, také zklidňuje kašel a usnadňuje vykašlávání.

Balíček obsahuje cca 35-45 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

Vykuřovadlo je vyrobeno z nejkvalitnějšího cedru z nepálských Himalájí. Jeho bohatá, mírně mužská vůně uvolňuje, harmonizuje a buduje vnitřní sebevědomí a sebepřijetí. Cedr se používá všude tam, kde je potřeba mír. Pomáhá zmírnit nervové napětí a úzkost a je zvláště prospěšná v době zvýšeného stresu. Prohřívá organismus, také zklidňuje kašel a usnadňuje vykašlávání.

Cedrové dřevo je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů.

POUŽITÍ:  Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

200 

Není skladem

S láskou balené

Poštovné nad 1500 Kč zdarma

Šetrně k přírodě

Poradíme Vám

Mohlo by se Ti líbit

Ritual moonbox

BODY, MIND AND SPIRIT

Visací kruhy mini Herkimed diamonds

Kakaová – moonbox

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku.
S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.